У Києві, на вулиці Милославській, водій Renault у стані алкогольного сп’яніннія наїхав на бордюр, від чого авто перекинулося на дах.

Про це повідомляє 27 травня, Київ Оперативний

“Вночі, 27 травня, на вулиці Милославській, водій Renault, з ознаками алкогольного сп’яніннія наїхав на бордюр, від чого авто перекинулося на дах. На щастя, обійшлося без серйозних травм, тест на стан сп‘яніння горе-водій проходити відмовився.


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/vnochi-na-vulytsi-Myloslavskij-vodij-Renault-z-oznakamy-alkogolnogo-sp-yaninniya-nayihav-n.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/vnochi-na-vulytsi-Myloslavskij-vodij-Renault-z-oznakamy-alkogolnogo-sp-yaninniya-nayihav-n-150x150.jpgКиївTimeДТПКиївДТП,КиївУ Києві, на вулиці Милославській, водій Renault у стані алкогольного сп’яніннія наїхав на бордюр, від чого авто перекинулося на дах. Про це повідомляє 27 травня, Київ Оперативний 'Вночі, 27 травня, на вулиці Милославській, водій Renault, з ознаками алкогольного сп’яніннія наїхав на бордюр, від чого авто перекинулося на дах. На щастя, обійшлося без серйозних травм,...| Київської області та України | Kiev Time