У Києві рано-вранці 20 травня двоє чоловіків влаштували п’яні перегони вулицями міста, внаслідок чого побили майже десяток автомобілів.

Про це повідомляє Київ оперативний.

Інцидент стався в приблизно о 04:30. Після п’янки чоловіки сіли в автомобіль ВАЗ і вирішили покататися вулицями міста.

“Мчали, мчали і домчали на Оболонь, на Героїв Сталінграда. Сані здавалося, що він дуже вмілий пілот і вміє дуже круто їхати по дворах на високій швидкості. Може воно і так, але десь не в цьому світі. У реальності, ці два п’яних ут*рка пошкодили 9 автомобілів”, – йдеться у повідомленні.

Поліцейські змусили водія пройти тест на вміст алкоголю. Драггер показав результат – 1,58 проміле.

Крім того, в автомобілі, на якому пересувалися чоловіки, виявили патрони калібру 7,62.

https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/na-vsi-groshi-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/na-vsi-groshi-707x400-150x150.jpgКиївTimeДТПКиївСуспільствоКиїв,п'яні водії,перегони,ПоліціяУ Києві рано-вранці 20 травня двоє чоловіків влаштували п'яні перегони вулицями міста, внаслідок чого побили майже десяток автомобілів. Про це повідомляє Київ оперативний. Інцидент стався в приблизно о 04:30. Після п'янки чоловіки сіли в автомобіль ВАЗ і вирішили покататися вулицями міста. 'Мчали, мчали і домчали на Оболонь, на Героїв Сталінграда. Сані здавалося, що...| Київської області та України | Kiev Time