Невідомий гонщик спровокував ДТП на проспекті Перемоги в Києві та втік.

Про це повідомляє Київ Оперативний.

6 травня близько 21:30 на проспекті Перемоги, біля столичного зоопарку сталася аварія, учасниками якої стали автомобілі Audi та Peugeot.

“За попередньою інформацією, невідомий автомобіль темного кольору на великій швидкості “підрізав” одразу два вищезазначених автомобілі. Від такого маневру, водій Audi в‘їхав в опору, а потім ще й наздогнав Peugeot. На місці працювала поліція, встановлюється автомобіль-лихач.”, – йдеться у повідомленні.

Відео: https://youtu.be/1I9ZzIWBAro


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/gonshhyk-sprovokuvav-DTP-na-prospekti-Peremogy-ta-vtik-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/gonshhyk-sprovokuvav-DTP-na-prospekti-Peremogy-ta-vtik-707x400-150x150.jpgКиївTimeДТПКиївДТП,КиївНевідомий гонщик спровокував ДТП на проспекті Перемоги в Києві та втік. Про це повідомляє Київ Оперативний. 6 травня близько 21:30 на проспекті Перемоги, біля столичного зоопарку сталася аварія, учасниками якої стали автомобілі Audi та Peugeot. 'За попередньою інформацією, невідомий автомобіль темного кольору на великій швидкості 'підрізав' одразу два вищезазначених автомобілі. Від такого маневру, водій Audi в‘їхав в...| Київської області та України | Kiev Time