Народний депутат та кандидат по 160 виборчому округу Андрій Немировський 18 липня планує провести зустріч з мешканцями міста Вишневого, Софіївської Борщагівки, та запропонувати план вирішення актуальних проблем міста. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook”:
“Друзі! Завтра, 18 липня о 19.30 запрошую Вишнівчан і мешканців Софіївської Борщагівки на зустріч у м.Вишневе, вул. Європейська, центр, біля фонтану.
Багато людей до мене звертаються за допомогою. Це питання незаконної забудови Вишневе Парк; Питання щодо добудови ЗОШ №1, добудови ДНЗ Яблунька ; будіництва доріг і транспортних розв’язок, якості питної води та тарифів на ЖКГ… Всі ці питання мною особисто, а також моїми помічниками опрацьовано і спільно з громадою вирішується. І на цьому ніхто не збирається зупинятися!” – зазначив нардеп.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/640x360.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/640x360-150x150.jpgadminВишневеЕкологіяКиївська областьПодіїПолітикаСуспільствоАндрій НемировськийНародний депутат та кандидат по 160 виборчому округу Андрій Немировський 18 липня планує провести зустріч з мешканцями міста Вишневого, Софіївської Борщагівки, та запропонувати план вирішення актуальних проблем міста. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook': 'Друзі! Завтра, 18 липня о 19.30 запрошую Вишнівчан і мешканців Софіївської Борщагівки на...| Київської області та України | Kiev Time