Незабаром в Києві з’являться спеціальні контейнери, в які можна буде викидати небезпечні для навколишнього середовища відходи.

КП “Київкомунсервіс” планує найближчим часом встановити на вулицях столиці 150 контейнерів для небезпечних відходів на кшталт ртутних лампочок та термометрів, батарейок тощо. Про це повідомив представник КП “Київкомунсервис” Ігор Мороз.

“Контейнери вже закуплені. Також ми купили автомобіль, який буде вивозити небезпечне сміття — батарейки, лампочки, ртутні термометри, медичні відходи. До того ж з районними адміністраціями узгоджені місця, де вони будуть знаходиться”, — повідомив він.

Він додав, що ці контейнери з’являться на вулицях Києва вже на початку 2018 року.

“Люди вже готові до цього. Вони самі до мене звертались з цим проханням. В багатьох будинках вже встановлені спеціальні коробки для збирання такого сміття. Вже за два-три місяці контейнери  з’являться у всіх районах міста”, — сказав Ігор Мороз.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/2013-11-28batareiki.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/2013-11-28batareiki-150x150.jpgYuliyaЕкологіяКиївСуспільствоКП "Київкомунсервіс",небезпечні відходиНезабаром в Києві з'являться спеціальні контейнери, в які можна буде викидати небезпечні для навколишнього середовища відходи. КП 'Київкомунсервіс' планує найближчим часом встановити на вулицях столиці 150 контейнерів для небезпечних відходів на кшталт ртутних лампочок та термометрів, батарейок тощо. Про це повідомив представник КП 'Київкомунсервис' Ігор Мороз. 'Контейнери вже закуплені. Також ми купили...| Київської області та України | Kiev Time