11 березня у великому залі Білоцерківської райдержадміністрації відбулася нарада з бджолярами Білоцерківщини. Про це повідомляє прес-служба Департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА.

На нараді були присутні начальник Управління агропромислового розвитку Білоцерківської РДА О.М.Ільченко, представники Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.

На заході були надані роз’яснення щодо регламенту дій при проведенні робіт, які пов’язані із застосуванням пестицидів при вирощуванні сільськогосподарських культур. Значну увагу було приділено питанню захисту бджіл від хімічного токсикозу.

Галузь бджільництва розвивається швидкими темпами. На сьогодні в Україні нараховується понад 400 тис. бджолярів, Україна входить у п’ятірку найбільших експортерів меду.

Хімічний токсикоз бджіл викликають пестициди, які застосовують при захисті сільськогосподарських культур від шкідників. Отруєння бджіл спостерігається у весняно-літній період при масовій обробці посівів і садів. Отруєння виникає у результаті грубих порушень правил застосування пестицидів і санітарних вимог при обробці рослин пестицидами.

Учасникам наради роздано “Пам’ятку” щодо безпечного використання засобів захисту рослин у межах та за межами населеного пункту. Також бджолярі Білоцерківщини поділились власним досвідом, своїми новаціями та спостереженнями.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Raps-siderat-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Raps-siderat-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваЕкологіяКиївська областьСуспільствобджолярство,Біла Церква,Білоцерківська РДА,пестициди,сільське господарство11 березня у великому залі Білоцерківської райдержадміністрації відбулася нарада з бджолярами Білоцерківщини. Про це повідомляє прес-служба Департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА. На нараді були присутні начальник Управління агропромислового розвитку Білоцерківської РДА О.М.Ільченко, представники Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області. На заході були надані роз'яснення щодо регламенту дій при проведенні робіт, які пов'язані...| Київської області та України | Kiev Time