Міністр екології Остап Семерак назвав Дарницьку ТЕЦ рекордсменом за кількістю скарг від громадян.

Дарницька теплоелектроцентраль (ТОВ “Євро-Реконструкція”) порушує природоохоронне законодавство в частині охорони водних та земельних ресурсів, а також поводження з відходами і небезпечними хімічними речовинами. Такого висновку дійшли в Державній екологічній інспекції за результатами пропеденої перевірки, повідомили в прес-службі Міністерства екології та природних ресурсів України.

“Так, за результатами інструментально-лабораторного контролю золошлаковідвалу виявлено перевищення гранично-допустимого скиду забруднюючих речовин зі зворотними водами в меліоканал (р. Дарниця, басейн Канівського водосховища)”, — йдеться в повідомленні.

У міністерстві зазначили, що ТОВ “Євро-Реконструкція” не контролює якість води у контрольних створах. Крім того, виявлено факт проведення робіт, пов’язаних із розчисткою меліоративного каналу (р. Дарниця) без відповідного дозволу, та несанкціоноване складування мулових відкладень після розчистки меліоративного каналу на золошлаковідводах.

Наразі в Мінекології розглядається питання щодо розрахунку збитків, завданих державі внаслідок забруднення водних ресурсів. В той же час, за словами міністра екології Остапа Семерака, Дарницька ТЕЦ б’є всі рекорди за кількістю скарг, що надійшли від громадян за час його перебування на посаді міністра екології.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/tc__3_650x410.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/tc__3_650x410-150x150.jpgYuliyaДарницький районЕкологіяКиївдарницька ТЕЦ,Державна екологічна інспекція,Міністерство екології та природних ресурсівМіністр екології Остап Семерак назвав Дарницьку ТЕЦ рекордсменом за кількістю скарг від громадян. Дарницька теплоелектроцентраль (ТОВ 'Євро-Реконструкція') порушує природоохоронне законодавство в частині охорони водних та земельних ресурсів, а також поводження з відходами і небезпечними хімічними речовинами. Такого висновку дійшли в Державній екологічній інспекції за результатами пропеденої перевірки, повідомили в прес-службі...| Київської області та України | Kiev Time