День Довкілля. Василь Очкур найкраще зорганізував односельців на громадську толоку.
21 квітня, в День довкілля, в Студениківській ОТГ відбулася толока. Громада цього дня садила новий ліс. Головна мета зібрання – звернути увагу громадськості на необхідність дбайливого ставлення до природнього середовища. Прийшов час згадати, що природа й людина взаємозалежні: якщо ми будемо дбати про неї, вона у відповідь віддячить сторицею. Приємно, що люди прийшли свідомо, без примусу і це початок формування духу громади й свідчення того, що вона відбулася.

Цього дня зібралося 120 жителів сіл: Студеники, Козлів, Переяславське, Соснова та Сомкова Долина, щоб зробити корисну справу. Дехто прийшов навіть сім’ями.

Приємно зазначити, що в толоці активну участь взяли члени Переяслав-Хмельницької МПО Аграрної парії України: Світлана Шендрик, Наталія Кийко, Надія Зуб та Василь Очкур. До речі, найбільшу кількість громадян на толоку зібрав саме Василь Микитович, який зумів найактивніше зорганізувати односельців — жителів села Соснова.

Цього дня всі «студениківці» висадили тисячі однорічних дерев на площі три гектари. За оцінкою професійних лісників, робота виконана на відмінно.


Фото:
Студениківська об’єднана громада посадила новий ліс
http://studenykivska.gromada.org.ua/