Акція “Здай макулатуру – підтримай роздільний суботник” допоможе зібрати кошти на підтримку іншої акції – “Роздільний суботник”.

Громадська організація “Друге життя” 21 березня проведе в Києві акцію з нагоди Міжнародного дня лісів, в рамках якої всі бажаючі зможуть здати макулатуру та допомогти таким чином проведенню іншої акції – “Роздільний суботник”, на підтримку якої підуть зібрані кошти.

Для того, щоб взяти участь у акції, кияни мають здати зібрану макулатуру за адресами, зазначеними на мапі зі словами “на акцію” або повідомити організатора, який допоможе з її вивезенням. Збір макулатури в установах можуть здійснити волонтери організації “Друге життя”, вивезення – за домовленістю. Також можна передати вторсировину через пункти прийому “Київміськвторресурси”.

Подробиці акції бажаючі можуть дізнатися на сайті або за тел. (093) 600-08-95, Hrutba Andrey.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 24 березня жителів Білої Церкви закликають приєднатися до всесвітньої акції “Година Землі”.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/makulatura-sdat-makulaturu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/makulatura-sdat-makulaturu-150x150.jpgYuliyaЕкологіяКиївСуспільствозбір макулатури,Роздільний суботникАкція 'Здай макулатуру – підтримай роздільний суботник' допоможе зібрати кошти на підтримку іншої акції - 'Роздільний суботник'. Громадська організація 'Друге життя' 21 березня проведе в Києві акцію з нагоди Міжнародного дня лісів, в рамках якої всі бажаючі зможуть здати макулатуру та допомогти таким чином проведенню іншої акції - 'Роздільний суботник', на...| Київської області та України | Kiev Time