Сьогодні Французьке телебачення  повідомило про журналістське розслідування з виявлення в смт Калинівка Броварського району підприємства , діяльність якого може призвести до екологічної катастрофи.

«Українська журналістка виявила незаконне звалище пестицидів у передмістях Києва. Купу каністр можна досі спостерігати… Це каністри таких відомих брендів як Bayer, Monsanto, BASF та Syngenta», – повідомили французькі телеканали.

Місцева журналістка Марина Жукова розповіла французьким журналістам під час зустрічі , що перші повідомлення отримала від мешканців смт.Калинівка. Після проведеного розслідування було встановлено, що стихійне підприємство займалося розфасовкою пестицидів, видаючи неякісний продукт під відомими брендами.

Крім того, отруєну воду  після миття тари виливали в каналізацію. Підприємство розташоване між двома будівлями і закрите від сторонніх людей.

Як повідомляє Головне управління Національної поліції в Київській області, на разі триває слідство, але встановити та затримати порушників поки не вдалося.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/630_360_1522367789-9643.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/630_360_1522367789-9643-150x150.jpgKiev-TimeБровариЕкологіяекологія,Калинівка,поліція Київської областіСьогодні Французьке телебачення  повідомило про журналістське розслідування з виявлення в смт Калинівка Броварського району підприємства , діяльність якого може призвести до екологічної катастрофи. «Українська журналістка виявила незаконне звалище пестицидів у передмістях Києва. Купу каністр можна досі спостерігати... Це каністри таких відомих брендів як Bayer, Monsanto, BASF та Syngenta», - повідомили французькі...| Київської області та України | Kiev Time