Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі, значне нагромадження снігового покриву на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу, особливо зі старих будинків з похилим дахом, виступаючих архітектурних частин будівель.

Будьте обережними, ідучи повз будинки у період танення снігу! Потрібно обов’язково обходити ділянки, де звисають бурульки, бути особливо уважним. Проходячи ці місця, спершу необхідно упевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів та бурульок.

Краще триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста. Ні в якому разі не заходити за спеціальні огорожі, якими огороджені небезпечні місця.

Пам’ятайте, що дотримання цих основних заходів безпеки та порад дозволить вам уникнути трагічних наслідків.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/2016_01_12_01-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/2016_01_12_01-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваЕкологіяКиївська областьБіла Церква,бурульки,екологіяНестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі, значне нагромадження снігового покриву на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу, особливо зі старих будинків з похилим дахом, виступаючих архітектурних частин будівель. Будьте обережними, ідучи повз будинки у період танення снігу! Потрібно обов'язково обходити ділянки, де...| Київської області та України | Kiev Time