7-8 березня на території Київської області спостерігатиметься хмарна погода, йтиме дощ із мокрим снігом, місцями можливий туман та ожеледиця.

Працівники поліції звертають увагу учасників дорожнього руху на те, що погіршення погодних умов негативним чином впливає на безпеку руху, підвищує ризик виникнення дорожньо-транспортних пригод. Тому водіїв і пішоходів просять неухильно дотримуватися правил дорожнього руху.

Водіям радять відмовитись від ризикованих маневрувань, збільшувати дистанцію до транспортних засобів, що рухаються попереду та дотримуватись швидкісного режиму. При зупинці включати аварійну світлову сигналізацію.

Прохання також до пішоходів: в умовах недостатньої видимості зненацька не виходити на проїжджу частину перед автомобілем, переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях. Крім того, рекомендовано мати на одязі світлоповертаючі елементи – це зменшить ризик потрапити в небезпеку на дорозі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/preview_w640zc0-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/preview_w640zc0-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваЕкологіяКиївська областьСуспільствоБіла Церква,дороги,Погода7-8 березня на території Київської області спостерігатиметься хмарна погода, йтиме дощ із мокрим снігом, місцями можливий туман та ожеледиця. Працівники поліції звертають увагу учасників дорожнього руху на те, що погіршення погодних умов негативним чином впливає на безпеку руху, підвищує ризик виникнення дорожньо-транспортних пригод. Тому водіїв і пішоходів просять неухильно дотримуватися...| Київської області та України | Kiev Time