На цих вихідних, у суботу 24 березня о 10:00 в Білій Церкві у Дендропарку “Олександрія” відбудеться “Еко-забіг” з нагоди екологічної ініціативи – Година Землі.

“Еко-забіг”  буде на дистанцію 1 км алейками Дендропарку “Олександрія”.

Організатори: ГО “Зміни Білу Церкву” за підтримки Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, Дендропарку “Олександрія”, біговий клуб “Run-Up Nation”.

Неважливо скільки Вам років, якої Ви статті, професії, статків, головне, що Ви думаєте про майбутнє дітей та оточуючих! Перші 100 фінішерів отримають еко-подарунки.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/running_2-707x400.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/running_2-707x400-150x150.pngКиївTimeБіла ЦеркваЕкологіяКиївська областьСпортСуспільствоБіла Церква,Дендропарк "Олександрія",Еко-забігНа цих вихідних, у суботу 24 березня о 10:00 в Білій Церкві у Дендропарку 'Олександрія' відбудеться 'Еко-забіг' з нагоди екологічної ініціативи - Година Землі. 'Еко-забіг'  буде на дистанцію 1 км алейками Дендропарку 'Олександрія'. Організатори: ГО 'Зміни Білу Церкву' за підтримки Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, Дендропарку 'Олександрія', біговий клуб 'Run-Up Nation'. Неважливо скільки...| Київської області та України | Kiev Time