Ср. Кві 24th, 2024

У Києві на Виноградарі озеро потерпає від водоростей та сміття (фото)

Синє озеро, яке знаходиться на балансі КП «Плесо», з кожним днем все більше тоне у смітті та водоростях. До того ж, місцеві підприємці, попри на заборони, продовжують встановлювати намети з пивом і здавати в оренду мангали й столики.

Столичний депутат Юрій Дідовець розповів, що на території озера повинні щоденно перебувати 9 працівників від КП «Плесо»: 4 прибиральника, 4 охоронця та їх начальник. Але після чисельних візитів з усієї команди помічали лише охоронця.

Незабаром на Виноградарі проведуть нараду, де повинні нарешті з’явитись усі працівники, а також будуть оприлюднені довідки про витрати на утримання штату разом із територією.

До речі, це вже не перший випадок, який псує репутацію КП «Плесо». Ще одне занедбане озеро Виноградаря, що перебуває на балансі комунального підприємства, страждає не менше за Синє. Минулого року на Блакитному озері сталася справжня екологічна катастрофа – масштабний мор риби. Озеро було буквально засипане «трупами», береги засмічені мертвими жабами, рівень води фіксували нижче норми. Наразі водойма майже зникла, адже просто заросла очеретом.

Джерело Вечірній КиївRelated Post