“До мене звернулися жителі приватного сектору м.Ірпінь за допомогою в боротьбі, без перебільшень за власне життя ! Нажаль гарна “картинка” м.Ірпінь не показує повсякденних проблем, з якими жителі зустрічаються щодня” –  Написав на своїй сторінці в Facebook народний депутан Андрый Немировський.
“Цього разу дійшло до абсурду: в зоні приватного сектору, де побудовані будинки і живуть люди – починають будівництво високовольтної лінії! Це не тільки суперечить санітарним нормам, а і несе ральну загрозу здоров’ю та життю людей ! Оскільки проживання біля високовольтної лінії спричиняє розвиток онкозахворювань, негативно впливає на центральну нервову систему, та інші важкі захворювання.
Але найстрашніше те, що в дощ людину може вразити струмом навіть без дотику до лінії чи дроту. Вражаюча некопетентність, халатність та зневага до людей вражає! Зі слів місцевих жителів, працівники РЕСу показали технічну документацію щодо встановлення високовольтної лінії, де згідно з генпланом забудови місцевості – ніякої забудови взагалі немає. А при монтажу опор підрізали дуби. І так повсюди … Колись густий та славний Ірпінський ліс значно зменшився, вирубався для будівництва величезної кількості багатоповерхівок, біля яких за кошти платників податків зробили сквери з дитячими майданчиками.


Гарне місто, з вражаючою енергетикою та добрими людьми. Які проживають тут багато років, а може переїхали нещодавно, придбавши житло, почавши нове життя, будуючи нові Українські сім’ї… Але всі ці люди заслуговують на гідне ставлення до себе, на якісні та доступні медичні послуги, щоб діти навчалися в нормальних умовах в КОМУНАЛЬНИХ садочках і школах, яких так не вистачає в Ірпені… Недостатня транспортна та соціальна інфраструктура – це те, що відчувають люди щодня. Затори на виїзд та в’їзд до Києва, вражаючи низька якість пасажирських перевезень – ознака ставлення та відношення до людей. Не можна так!

Таке враження, що людей взагалі тримають за дурнів!
Життя, здоров’я, благополуччя людей, а також справедливість і закон завжди були моїми життєвими постулатими ! І я не дозволю місцевим чиновникам знущатися над людьми, і зроблю все для їх захисту!
Разом зі своєю командою готуємо відповідні звернення до компетентних державних органів для негайного вирішення!
Разом ми сила! І тільки повсякденною тяжкою працею, від якої ніколи не відходив, можна досягти необхідних суспільству результатів!” – зазначив Непировський.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/66513045_2848700301866945_8398205744373039104_n.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/66513045_2848700301866945_8398205744373039104_n-150x150.jpgadminЕкологіяІрпіньКиївська областьПодіїАндрій Немировський'До мене звернулися жителі приватного сектору м.Ірпінь за допомогою в боротьбі, без перебільшень за власне життя ! Нажаль гарна 'картинка' м.Ірпінь не показує повсякденних проблем, з якими жителі зустрічаються щодня' -  Написав на своїй сторінці в Facebook народний депутан Андрый Немировський. 'Цього разу дійшло до абсурду: в зоні приватного сектору,...| Київської області та України | Kiev Time