Рятувальники повідомляють про підтоплення приватних будинків в Київській області в результаті танення снігу. За останню добу співробітники ДСНС виїжджали в різні райони, щоб відкачати воду.

“2 квітня в 10:39 до оперативно-диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про підтоплення житлового будинку в селі Ходосівка на вулиці Гоголя. На місці було встановлено, що вода залила підвал, рятувальники провели роботу по відкачуванню води. В цей же день о 10:50 повідомили про підтоплення житлових будинків в місті Боярка. У воді опинилися три двори і прилегла територія. Тут співробітники ДСНС відкачали 1000 м3 води”, – повідомляють у ДСНС Київської області.

Звернулися за допомогою подібної 2 квітня і жителі вул. Привокзальна в смт Клавдієво-Тарасове у Бородянському районі. Тут робота з відкачування води ще тривають. Також сьогодні рятувальники допомагають впоратися з підтопленнями жителям села Нові Петрівці Вишгородського району, жителям Боярки і Броварів.

Нагадаємо, синоптики попереджають про підвищення рівня води в річках 3-6 квітня в шести областях України. За даними Гідрометцентру, в деяких регіонах країни очікується розвиток весняної повені.

Так паводок загрожує жителям населених пунктів на лівих притоках Середнього Дніпра – там вода підніметься на 0,6-1,0 м з виходом води на заплаву в Сумській, Полтавській та Дніпропетровській областях.

Новини Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ZHytlovi-budynky-v-Kyyivskij-oblasti-poterpayut-vid-potopiv.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ZHytlovi-budynky-v-Kyyivskij-oblasti-poterpayut-vid-potopiv-150x150.jpgKievTimeЕкологіяКиївська областьСуспільствожитлові будинки,Київська область,Потопи,рятувальники,танення снігуРятувальники повідомляють про підтоплення приватних будинків в Київській області в результаті танення снігу. За останню добу співробітники ДСНС виїжджали в різні райони, щоб відкачати воду. '2 квітня в 10:39 до оперативно-диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про підтоплення житлового будинку в селі Ходосівка на вулиці Гоголя. На місці було встановлено,...| Київської області та України | Kiev Time