Ср. Чер 12th, 2024

Чому голосовий асистент вмикається сам

Тра28,2024

Технології пішли далеко вперед, навіть якщо порівнювати нинішню ситуацію зі станом справ лише десятирічної давності. І те, що ще недавно було не більше ніж сюжетом для наукової фантастики, сьогодні – частина повсякденного життя. Звичайно, до штучного інтелекту в істинному сенсі цього слова ми ще не дісталися, проте голосовий асистент розумнішає не щодня, а щогодини та, якщо не розбиратися в деталях, вже мало чим відрізняється для обивателя від ШІ.

За допомогою нього сьогодні можна керувати елементами системи розумного будинку, здійснювати телефонні дзвінки та надсилати електронні листи, шукати та систематизувати інформацію онлайн. Досить сказати кодову фразу, щоб програма активізувалася. Однак часом голосовий помічник вмикається сам.

У цій статті ми поговоримо про можливі причини такого явища. А придбати розумні колонки та інші пристрої такого типу можна через каталог компанії NeoSmart.

Окей, Гугл, чому ти іноді вмикаєшся сам?

Що робити, якщо голосовий асистент вмикається сам

Оскільки голосовий асистент – це свого роду новинка, програма все ще знаходиться в розробці. Його розвиток триває. Тому збої в роботі, а також неправильне розуміння уривків фраз, цілком може спричинити спрацювання голосового помічника. На даному етапі кожен виробник постійно відстежує роботу свого продукту та намагається виправити баги та внести покращення.

Крім «непорозуміння», найчастіше причиною довільного включення голосового асистента є такі фактори:

  • неналежна або неправильно налаштована гарнітура (перевірте налаштування або замініть навушники);
  • застаріле програмне забезпечення (встановіть оновлення, якщо воно є);
  • конфліктні сторонні застосунки (видаляйте програми, які були встановлені перед початком збоїв одна за одною, щоб знайти «шкідника»).

Також можна звернутися до сервісного центру виробника або до інших фахівців за допомогою у вирішенні питання.

Розумні колонки Google, Apple, Amazon у каталозі NeoSmart

Хоча голосовим асистентом можна скористатися і на телефоні, повною мірою його потенціал відкривається через розумні колонки. В Україні таке обладнання можна знайти у каталозі компанії NeoSmart. В асортименті різні моделі (у тому числі бездротові) розумних колонок від різних виробників.Related Post