Завдяки втручанню міської влади та допомозі меценатів археологи нарешті подбали про знайдені на Поштовій площі історичні пам’ятки.

На вимогу міської влади Києва археологи розпочали роботи із захисту та збереження у зимовий період дерев’яних знахідок на Поштовій площі.  Раніше дослідникам було відправлено приписи від Управління охорони збереження історичного середовища та охорони об’єктів культурної спадщини, згідно яких вони мали забезпечити належну консервацію знахідок. Про це повідомив заступник голови КМДА Олексій Рєзніков.

“Завдяки будівельному супермаркету “Епіцентр”, дослідники розпочали хоча б роботи, що дозволять захистити та зберегти деревину за наявних погодних умов. Менеджмент магазину допоміг археологам і забезпечив їх усім необхідним для цього. Це було вже вкрай необхідно, оскільки деревина мокра і морози могли призвести до її руйнації”, – зазначив Олексій Резніков.

Повідомляється, що гіпермаркет “Епіцентр” надав археологам гідроізоляційну та ізоляційну плівку, двосторонній скотч для паро-гідробар’єрів, мінеральну вату, респіратори та рукавички.

В майбутньому міська влада планує ініціювати проведення міжнародної конференції з питань консервації артефактів і музеєфікації пам’ятки археології на Поштовій площі.

Нагадаємо, раніше у Києві на Поштовій площі при проведенні реконструкції були знайдені пам’ятки, 11-12 сторіччя, які свідчать про розташування на цій місцевості кварталу Середньовічного Києва. Проект створення археологічного музею на Поштовій площі став одним з проектів-переможців програми “Громадський бюджет”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/630_360_1514483136-1225.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/630_360_1514483136-1225-150x150.jpgYuliyaІсторіяКиївКультураархеологи,КМДА,Поштова площаЗавдяки втручанню міської влади та допомозі меценатів археологи нарешті подбали про знайдені на Поштовій площі історичні пам'ятки. На вимогу міської влади Києва археологи розпочали роботи із захисту та збереження у зимовий період дерев'яних знахідок на Поштовій площі.  Раніше дослідникам було відправлено приписи від Управління охорони збереження історичного середовища та охорони...| Київської області та України | Kiev Time