Телеканал HBO (Home Box Office) знімає міні-серіал про Чорнобильську трагедію.

Про це повідомляє сайт IMDB..

Серіал про аварію на ЧАЕС, яка сталася 26 квітня 1986 року, буде знято у жанрі драми, він матиме 1 сезон з п’яти серій. Прем’єра запланована на 2019 рік.

У головних ролях зіграють: британські актори Джаред Харріс («Корона», «Експеримент: Зло») та Эмілі Уотсон («Еверест», «Кінгсмен: Золоте кільце»), а також відомий шведський актор Стеллан Скарсгард (“Тор”, “Месники”, «Німфоманка»).

Серед найвідоміших телесеріалів виробництва каналу HBO: «Секс і Місто», «Справжня кров» та екранізація циклу романів Джорджа Мартіна «Пісня льоду і полум’я», «Гра престолів».https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/38_main.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/38_main-150x150.jpgKiev-TimeІсторіяКиївКультураГра престолів,кіно,ЧАЕСТелеканал HBO (Home Box Office) знімає міні-серіал про Чорнобильську трагедію. Про це повідомляє сайт IMDB.. Серіал про аварію на ЧАЕС, яка сталася 26 квітня 1986 року, буде знято у жанрі драми, він матиме 1 сезон з п'яти серій. Прем'єра запланована на 2019 рік. У головних ролях зіграють: британські актори Джаред Харріс («Корона», «Експеримент:...| Київської області та України | Kiev Time