Родини Героїв Небесної Сотні та медики Майдану відвідали історико-культурний комплекс “Замок Радомисль” – про свої враження на своїй сторінці у соціальній мережі facebook розповіла Юлія Цепун:

Родини Героїв Небесної Сотні та медики Майдану, були запрошені Ольгою Богомолець до замку Радомисль.

Вразила неймовірна краса замку, велика кількість старовинних ікон, вишитих рушників, енергетика замку переповнювала відчуттям затишку,спокою та добротою.

Навіть не уявляю скільки часу та сил було витрачено у пані Олі на реставрацію та надання нового життя замку та території, але те що ми побачили сьогодні – це неперевершено!

Пані Ольгою сьогодні було запропоновано зустрічатись родинам Героїв Небесної Сотні та медикам Майдану кожного року, це дуже гарна пропозиція бо саме ці люди медики Майдану були поруч з нашими рідними та учасниками Революції Гідності, комусь надавали первинну допомогу, комусь врятували життя і були поряд в останні хвилини життя Героїв Небесної Сотні.

Спілкування це дуже важлива частина нашого життя!

Я хочу подякувати пані Ольгі Богомолець за чудовий день який ми провели сьогодні разом, за спілкування та гостинний прийом, за тепло душі!

Родини Героїв Небесної Сотні та медики Майдану у замку-музею Радомисль
Родини Героїв Небесної Сотні та медики Майдану у замку-музею Радомисль

Родини Героїв Небесної Сотні: Андрій Кульчицький, Юлія Цепун, Інна Плєханова

Дружина Героя Небесної Сотні Юлія Цепун та лікар, доктор медицини Ольга Богомолець замок Радомисль
Дружина Героя Небесної Сотні Юлія Цепун та лікар, доктор медицини Ольга Богомолець
https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Rodyny-Nebesnoyi-Sotni-Medyky-Majdanu.-YUliya-TSepun-Olga-Bogomolets-Andrij-Kulchytskyj.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Rodyny-Nebesnoyi-Sotni-Medyky-Majdanu.-YUliya-TSepun-Olga-Bogomolets-Andrij-Kulchytskyj-150x150.jpgadminЗроблено в УкраїніІсторіяКультураСуспільствоГерої Небесної Сотні,Замок Радомисль,медики Майдану,Ольга Богомолець,Радомишль,Юлія ЦепунРодини Героїв Небесної Сотні та медики Майдану відвідали історико-культурний комплекс 'Замок Радомисль' - про свої враження на своїй сторінці у соціальній мережі facebook розповіла Юлія Цепун: Родини Героїв Небесної Сотні та медики Майдану, були запрошені Ольгою Богомолець до замку Радомисль. Вразила неймовірна краса замку, велика кількість старовинних ікон, вишитих рушників, енергетика замку переповнювала відчуттям...| Київської області та України | Kiev Time