В аеропорту Бориспіль тривають роботи з розширення зони трансферних рейсів у терміналі D.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на avianews.com.

Додаткові приміщення, де буде проводитися контроль здійснюють пересадку з рейсу на рейс мандрівників, розмістять між виходами на посадку D5 і D6 в центральній частині комплексу. Запустити нову трансферну зону в роботу в аеропорту обіцяють в липні 2018 року.

Згідно з даними системи Prozorro, аеропорт “Бориспіль” витратить на розширення терміналу D у рамках цього проекту 119,95 млн. грн. Саме таку суму запропонував переможець тендера ТОВ «Альтіс-Констракшн». Ця ж компанія була автором проекту розширення трансферної зони, свідчать дані з системи Prozorro.

Площа нової трансферної зони після завершення будівництва складе 1779,7 кв. метрів. Проектом передбачено розміщення у прибудові на другому рівні терміналу семи рамок металодетекторів, семи інтроскопів, двох ескалаторів і ліфтів. Для порівняння, в існуючій зоні контролю транферних пасажирів розміщено чотири рамки металодетекторів, сім інтроскопів, один ліфт і один ескалатор.

На третьому рівні в новій трансферній зоні проект передбачає розміщення кафе, магазинів Duty Free і службових приміщень.

Після завершення робіт максимальна пропускна здатність трансферної зони складе 1500 пасажирів на годину. Загальна пропускна спроможність терміналу D залишиться без змін на рівні 3000 пасажирів на годину на виліт і стільки ж на приліт.

Аеропорт “Бориспіль”, Термінал D

Необхідність у розширенні трасферної зони в аеропорту виникла через зростання числа пасажирів, що роблять у Борисполі пересадку. На відміну від європейських аеропортів, де повторний контроль під час пересадки проходять тільки пасажири з країн, що входять до групи ризику, в Борисполі зараз перевіряють майже всіх пасажирів, що летять з пересадкою, що призводить до появи великих черг у години-пік.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/borispol_transfer_28may2018_2-696x459-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/borispol_transfer_28may2018_2-696x459-707x400-150x150.jpgКиївTimeБориспільЕкономікаКиївська областьСуспільствоАеропорт Бориспіль,розширення,Термінал DВ аеропорту Бориспіль тривають роботи з розширення зони трансферних рейсів у терміналі D. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на avianews.com. Додаткові приміщення, де буде проводитися контроль здійснюють пересадку з рейсу на рейс мандрівників, розмістять між виходами на посадку D5 і D6 в центральній частині комплексу. Запустити нову трансферну зону в роботу в...| Київської області та України | Kiev Time