У Білій Церкві 5 березня, в День пам’яті благовірного князя Ярослава Мудрого, духовенство міста на чолі з митрополитом Білоцерківським і Богуславським Августином звершили молебень на Замковій Горі − історичному місці заснування Білої Церкви, перед пам’ятником святого благовірного князя Ярослава Мудрого, біля храму святого великомученика Георгія Побідоносця.

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської єпархії.

Як відзначив архіпастир:

“Молитва біля пам’ятника святого князя є проявом любові до нього, адже він наш батько і місто ним засноване − благословенне. Хоч воно має і складну долю, але його, як показали останні події, минають усякі погроми, захоплення, каліцтва”.

Крім цього, владика побажав усім вірним бути справжніми патріотами, такими яким був святий князь Ярослав: учити своїх дітей, дбати про добробут, не ділити, а об’єднувати. Архіпастир висловив подяку духовенству та вірним і прикликав на всіх Боже благословення.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/8e778e-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/8e778e-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьКультураПодіїСуспільствоБіла Церква,Білоцерківська єпархія,вшанування пам'яті,Замкова Гора,засновник міста,МолебеньУ Білій Церкві 5 березня, в День пам’яті благовірного князя Ярослава Мудрого, духовенство міста на чолі з митрополитом Білоцерківським і Богуславським Августином звершили молебень на Замковій Горі − історичному місці заснування Білої Церкви, перед пам'ятником святого благовірного князя Ярослава Мудрого, біля храму святого великомученика Георгія Побідоносця. Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської єпархії. Як...| Київської області та України | Kiev Time