14 березня в м.Біла Церква відбувся мітинг з нагоди Дня українського добровольця – свята людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. Цей день у нашій державі відзначається вдруге.

Революція Гідності та початок воєнних дій на сході нашої держави стала поштовхом, коли тисячі звичайних українських громадян, покинувши власні справи – навчання, роботу, бізнес, родини – стали солдатами, тому що того вимагав обов’язок – боронити рідну землю від ворога.

Навесні 2014 року чоловіки й жінки, самоорганізувалися у батальйони й вирушили на Схід. З оголошенням перших хвиль мобілізації була зафіксована рекордна явка у військкомати країни. Люди приходили самі, не чекаючи на отримання повістки. Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму, вдалося зупинити агресора, дати змогу мобілізувати сили у тилу й озброїти армію.

Загалом у воєнному конфлікті на сході нашої країни брали участь майже 40 добровольчих батальйонів.

День українського добровольця – став символом справжнього об’єднання усіх людей доброї волі, які захищають Україну та допомагають зміцнювати обороноздатність нашої армії. Рішенням Верховної Ради було закарбовано навіки героїзм українських лицарів.

Під час заходу до присутніх з привітальним словом звернувся голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган:

“Українська нація генетично має поклик до боротьби за незалежність, свою свободу. Наш народ хоче бути сильним, вільним, щасливим. Ми вшановуємо всіх тих, хто із 2014 року й до сьогодні зголошуються на захист нашої держави.”

В ході заходу міський голова Геннадій Дикий зазначив:

“Згадуючи 2014 рік, й стан Збройних Сил України, коли не було найнеобхіднішого для організації мобілізації, ми усвідомлюємо, що саме тоді – тільки дякуючи  всенародному пориву свідомих патріотів, які йшли до військкоматів, волонтерам та простим громадянам, які за власної ініціативи збирали продукти харчування, кошти – встояла Україна і ми змогли захистити нашу державу. У світовій історії це унікальний випадок, коли завдяки добровольцям і всенародному об’єднанню була надана допомога кадровим військовослужбовцям і держава вистояла натиску агресора, який має третю за чисельністю армію у світі. Я переконаний, що наші діти й онуки мають виховуватися саме на таких вчинках. Я дякую всім, хто зібрався сьогодні вшанувати пам’ять загиблих”.

День вшанування українських добровольців у Білій Церкві

Міський голова також зазначив, що цього дня, разом із військовослужбовцями 72 окремої механізованої бригади, покладав квіти до могил загиблих героїв на Алеї Слави на кладовищі “Сухий яр”.

До слова також були запрошені Почесний громадянин Білої Церкви, ветеран УПА Теодор Дячун та боєць батальйону спеціального призначення національної гвардії України “ДОНБАС” , доброволець, депутат міської ради Володимир Бабенко.

Присутні на заході згадали хвилиною мовчання тих, хто поклав своє життя, захищаючи свою Батьківщину, цілісність незалежної України. До стендів з портретами Героїв на знак шани і любові до свого народу були покладені квіти.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/180314_9573-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/180314_9573-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьПодіїСуспільствоБіла Церква,Геннадій Дикий,День українського добровольця,мітинг,Олександр Горган14 березня в м.Біла Церква відбувся мітинг з нагоди Дня українського добровольця - свята людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. Цей день у нашій державі відзначається вдруге. Революція Гідності та початок воєнних дій на сході нашої держави стала поштовхом, коли...| Київської області та України | Kiev Time