У Білій Церкві обговорили впровадження проекту “Безпечна та розумна школа”

У Першій білоцерківській гімназії – школі І ступеня планують у якості експеримента впровадити проект “Безпечна та розумна школа”. У навчальному закладі розглянули можливість встановлення турнікетів, камер відеоспостереження, та системи контролю, яка діятиме за допомогою впровадження електронної картки учня.

Автори проекту запевняють, що тепер непомітно ніхто до школи не потрапить, а про кожен прогул батьки учнів отримуватимуть смс-повідомлення.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, 4 квітня у приміщенні гімназії, Борис Смуток обговорив з батьками учнів, педагогами та представниками громадськості необхідність впровадження цього проекту.

Так, за словами Бориса Смутка, впровадження проекту “Безпечна та розумна школа” допоможе запобігти скоєнню крадіжок, виникнення інших неприємних ситуацій у навчальному закладі. У подальшому цей проект планують впровадити у всіх школах Білої Церкви.

Під час зустрічі виступив керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, голова робочої групи Smart City: Біла Церква Сергій Постівий, який відзначив, що сьогодні в Білій Церкві впроваджується ряд проектів, які спрямовані на підвищення рівня безпеки, і цей проект є одним із них.

Відзначимо, що в Білій Церкві такий проект буде впроваджуватися вперше, а по Україні до нього долучилося близько 30 навчальних закладів.

Після впровадження проекту, батьки зможуть дізнатися, чим займаються їх діти у школі, а поліція отримає контроль над територією і зможе миттєво реагувати на всі правопорушення в зоні спостереження.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/screenshot-drivegooglecom-20180406-10-30-04_5ac7245d4d01b-707x400.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/screenshot-drivegooglecom-20180406-10-30-04_5ac7245d4d01b-707x400-150x150.pngКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьОсвітаСуспільствоБезпечна та розумна школа,Біла Церква,відеоспостереження,гімназія,проект,турнікетиУ Першій білоцерківській гімназії – школі І ступеня планують у якості експеримента впровадити проект 'Безпечна та розумна школа'. У навчальному закладі розглянули можливість встановлення турнікетів, камер відеоспостереження, та системи контролю, яка діятиме за допомогою впровадження електронної картки учня. Автори проекту запевняють, що тепер непомітно ніхто до школи не потрапить, а...| Київської області та України | Kiev Time
Немає коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *