Сьогодні в одному з гуртожитків міста Біла Церква було розпилено газовий балончик

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції у Київській області.

За лічені хвилини за вказаною адресою працювали слідчо-оперативна група, рятувальники, оперативна служба газу. Своє заключення працівники газової служби винесли одразу – це не витік природнього газу.

Як з’ясувалось, студенти одного з місцевих коледжів у гуртожитку зчинили сварку. Під час «розбірки» хтось із хлопців використав газовий балончик.

Четверо неповнолітніх, віком 15-17 років, надихались перцевого газу і були доправлені до лікарні, де їм медики надали першу невідкладну допомогу.

Наразі працівники поліції встановлюють всі обставини інциденту, хто і де взяв газовий балончик, опитуються свідки. Евакуації мешканців гуртожитку не проводилось.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/0a0b00d8968e7c0f03e9e6b19a0df41c.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/0a0b00d8968e7c0f03e9e6b19a0df41c-150x150.jpgKiev-TimeБіла ЦеркваБіла Церква,отруєння газом,студентиСьогодні в одному з гуртожитків міста Біла Церква було розпилено газовий балончик Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції у Київській області. За лічені хвилини за вказаною адресою працювали слідчо-оперативна група, рятувальники, оперативна служба газу. Своє заключення працівники газової служби винесли одразу – це не витік природнього...| Київської області та України | Kiev Time