21-річна франківчанка програла батл 20-річній Олені Луценко з Білої Церкви. Їх наставник – Сергій Бабкін – обрав Олену і дальше працюватиме з нею.

Щодо  Ольги Борин, то її, скориставшись правом крадіжки, забрав до своєї команди Потап. Франківчанка зможе продовжити боротьбу на вокальному шоу до тих пір, поки зірковий тренер знову не “вкраде” когось із учасників.

Відзначимо, після виконання пісні двох дівчат, Тіна Кароль наголосила, що для шоу “Голос країни” обидві співачки є потрібні.

Водночас додамо, що на сліпих прослуховуваннях своїм чуттєвим виконанням пісні “Колискові зорі” Ніни Матвієнко 20-річна Олена Луценко довела Джамалу та Сергія Бабкіна до сліз. Тоді зірковий тренер назвав артистку одним з головних претендентів на перемогу у восьмому сезоні.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/custom-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/custom-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьКультураСуспільство"Голос країни-8",Біла Церква,вокальні таланти,Олена Луценко21-річна франківчанка програла батл 20-річній Олені Луценко з Білої Церкви. Їх наставник - Сергій Бабкін – обрав Олену і дальше працюватиме з нею. Щодо  Ольги Борин, то її, скориставшись правом крадіжки, забрав до своєї команди Потап. Франківчанка зможе продовжити боротьбу на вокальному шоу до тих пір, поки зірковий тренер знову...| Київської області та України | Kiev Time