Білоцерківська ОДПІ інформує, що у випадках пошкодження особистого електронного ключа, втрати його чи паролю захисту, власнику доведеться повторно пройти процедуру реєстрації. Для цього необхідно звернутися до центру сертифікації ключів, у якому було отримано дану послугу.

Разом із заявою (реєстраційною карткою) одночасно необхідно подати заяву на скасування посиленого сертифіката і пакет реєстраційних документів для відповідної категорії платника податків (перелік визначено у розділі 5 Регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДФС).

Громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість безкоштовно отримати електронний цифровий підпис у відділі реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Київській області Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, який знаходиться у Центрі обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ за адресою: м.Біла Церква, бул.Олександрійський, 12.

Додаткову інформацію ви можете отримати на сайті АЦСК ІДД: http://acskidd.gov.ua/.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/key-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/key-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Білоцерківська ОДПІ,Електронний ключ,Центр сертифікації ключів,цифровий підписБілоцерківська ОДПІ інформує, що у випадках пошкодження особистого електронного ключа, втрати його чи паролю захисту, власнику доведеться повторно пройти процедуру реєстрації. Для цього необхідно звернутися до центру сертифікації ключів, у якому було отримано дану послугу. Разом із заявою (реєстраційною карткою) одночасно необхідно подати заяву на скасування посиленого сертифіката і пакет...| Київської області та України | Kiev Time