У 1904 році у Франції був заснований велосипедний клуб “AUDAX CLUB PARISIEN” і саме він, сьогодні, проводить супервеломарафони на відстані від 200 до 1200 км. Не залишились осторонь і спортсмени найбільшої аматорської велокоманди України з Білої Церкви, що назвали себе “In Velo Veritas” (у перекладі з латини – істина у велосипеді).

У 2016 році нашим першим рандонером став Віталій Кириченко, а вже за рік семеро білоцерківців взяли участь у всесвітньому заході, і в травні 2017 року подолали 200 кілометровий бревет за встановлений час. Згодом двоє веловідчайдух впорались з 300 кілометровим марафоном.

Відзначити таку подію вирішили урочисто, і 28 лютого, на велобазі ДЮСШ “Богатир”, зібрався майже весь чисельний колектив велокоманди. Нагородити перших білоцерківських веломарафонців завітали: секретар міськради Вадим Кошель, начальник Управління з питань молоді та спорту міської ради  Катерина Литвиненко, заступник начальника Управління з питань молоді та спорту міської ради  Валентина Коросько, заступник директора Київської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи з велосипедного спорту олімпійського резерву “Промінь” Артем Теслер, директор ДЮСШ “Богатир” Валерій Падалець.

Почесними грамотами міського голови і медалями клубу “AUDAX CLUB PARISIEN” були нагороджені: Баранов Олексій, Бірюков Олександр, Дідик Руслан, Зіглін Олег, Кириченко Віталій, Куксінов Сергій, Токаренко Ярослав.

Старший тренер ДЮСШ “Богатир” Володимир Зюликовський у свої 75 років уже вдруге поспіль стає переможцем найбільшого велосипедного івенту Київщини “Київської велосотки”. За видатне спортивне досягнення він був нагороджений Почесною грамотою міського голови і цінним подарунком.

Наступним питанням зустрічі була організація масового велосипедного заходу “Білоцерківський стандарт”, у якому можуть узяти участь усі бажаючи лише за наявності велосипеда. Захід вирішено провести на День міста у вересні 2018 року.

Останнім, але структурно важливим питанням були вибори Голови Білоцерківської міської федерації велосипедного спорту. Одноголосним рішенням велосипедне життя міста очолить Артем Теслер.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/25-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/25-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСпортСуспільствоАртем Теслер,Біла Церква,Вадим Кошель,ДЮСШ “Богатир”,марафон,спортУ 1904 році у Франції був заснований велосипедний клуб 'AUDAX CLUB PARISIEN' і саме він, сьогодні, проводить супервеломарафони на відстані від 200 до 1200 км. Не залишились осторонь і спортсмени найбільшої аматорської велокоманди України з Білої Церкви, що назвали себе 'In Velo Veritas' (у перекладі з латини – істина...| Київської області та України | Kiev Time