Вже в липні цього року в адміністрації аеропорту обіцяють запустити в роботу нову трансферну зону

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на “Вісті“.

На території терміналу тривають роботи з розширення зони трансферних рейсів в терміналі D, а саме розбудова додаткових приміщень між виходами на посадку D5 і D6 в центральній частині комплексу.

Згідно з даними системи Prozorro, аеропорт Бориспіль витратить на розширення терміналу D в рамках цього проекту 119,95 млн грн. Саме таку суму запропонував переможець тендера ТОВ «Альтіс-Констракшн». Ця ж компанія була автором проекту розширення трансферної зони, свідчать дані з системи Prozorro.

Площа нової трансферної зони після завершення будівництва складе 1779,7 кв. метрів. Проектом передбачено розміщення в прибудові на другому рівні терміналу семи рамок металодетекторів, семи інтроскопів, двох ескалаторів і ліфтів. Для порівняння, в існуючій зоні контролю транферних пасажирів розміщено чотири рамки металодетекторів, сім інтроскопів, один ліфт і один ескалатор.

На третьому рівні в новій трансферній зоні проект передбачає розміщення кафе, магазинів Duty Free і службових приміщень.

Після завершення робіт максимальна пропускна здатність трансферної зони складе 1500 пасажирів на годину. Загальна пропускна спроможність терміналу D залишиться без змін на рівні 3000 пасажирів на годину на виліт і стільки ж на приліт.

Необхідність в розширенні трасферному зони в аеропорту виникла через зростання числа пасажирів, що роблять в Борисполі пересадку. На відміну від європейських аеропортів, де повторний контроль під час пересадки проходять тільки пасажири з країн, що входять до групи ризику, в Борисполі зараз перевіряють майже всіх пасажирів, що летять з пересадкою, що призводить до появи великих черг у години-пік.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/f90aab2c355e0363db1cfa4bb75ef767.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/f90aab2c355e0363db1cfa4bb75ef767-150x150.jpgKiev-TimeБориспільаеропорт «Бориспіль»,розширенняВже в липні цього року в адміністрації аеропорту обіцяють запустити в роботу нову трансферну зону Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на 'Вісті'. На території терміналу тривають роботи з розширення зони трансферних рейсів в терміналі D, а саме розбудова додаткових приміщень між виходами на посадку D5 і D6...| Київської області та України | Kiev Time