В міжнародному аеропорту «Бориспіль» у чоловіка, який прямував до однієї з країн ЄС, прокуратура Київської області спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ виявили культурні цінності. Про це повідомляє речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.

У чоловіка вилучили металеві браслети, металеву, вигнуту в вигляді підкови, частину зброї, нашийну прикрасу, 12 різних залізних, пошкоджених іржею, фрагментів ручної вогнепальної зброї.

На даний час, відповідно до вимог КПК України, внесено клопотання до суду щодо накладення арешту на вилучені речі, а також готується клопотання до суду щодо призначення експертизи по ним.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/CHolovik-namagavsya-vyvezty-v-YEvropu-kulturni-tsinnosti.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/CHolovik-namagavsya-vyvezty-v-YEvropu-kulturni-tsinnosti-150x150.jpgKievTimeБориспільКриміналПодіїАеропорт Бориспіль,Європа,культурні цінностіВ міжнародному аеропорту «Бориспіль» у чоловіка, який прямував до однієї з країн ЄС, прокуратура Київської області спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ виявили культурні цінності. Про це повідомляє речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко. У чоловіка вилучили металеві браслети, металеву, вигнуту в вигляді...| Київської області та України | Kiev Time