Укрзалізницею було оголошено два тендери  зі створення залізничного сполучення між Києвом і аеропортом Бориспіль.

Згідно з даними системи Prozorro, оціночна вартість робіт за першим тендером  буде становити 112,67 млн грн.

Другий тендер з оціночною вартістю 17,02 млн грн. передбачає закупівлю робіт з фарбування та посилення металевих прогонових будов з терміном виконання до 31 серпня 2018 р.

Нагадуємо, 16 лютого Урядом було підтримано будівництво лінії швидкісного залізничного сполучення з аеропортом Бориспіль.

У протоколі наради було зазначено маршрут руху поїздів: вокзал “Київ-Пасажирський” → станція “Видубичі” → вокзал “Дарниця” → ДП “Міжнародний аеропорт Бориспіль.

 

Пуск поїздів на новому маршруті має відбутися 1 грудня.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/ukrzaliznytsya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/ukrzaliznytsya-150x150.jpgKiev-TimeБориспільЗроблено в УкраїніКиїв"Укрзалізниця",Бориспіль,КиївУкрзалізницею було оголошено два тендери  зі створення залізничного сполучення між Києвом і аеропортом Бориспіль. Згідно з даними системи Prozorro, оціночна вартість робіт за першим тендером  буде становити 112,67 млн грн. Другий тендер з оціночною вартістю 17,02 млн грн. передбачає закупівлю робіт з фарбування та посилення металевих прогонових будов з терміном виконання до...| Київської області та України | Kiev Time