Над жителями Борисполя намагаються відпрацювати нову шахрайську схему, використовуючи Закон “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення”, а саме пункт щодо підписання декларацій при виборі сімейного лікаря

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на “ВІСТІ“.

По Борисполю почали масово приходити СМС із зазначеними цифрами, ніби то для підписання декларації із сімейним лікарем.

“Потім дзвонять за цим номером, та пропонують продиктувати ці цифри. Не робіть цього – це не законно!!!”, – йдеться в повідомленні.

Підписати декларацію можливо тільки біля комп’ютера в медзакладі! При цьому Вам прийде СМС із цифрами, які Ви особисто повинні передати уповноваженій особі медичного закладу або Вашому лікарю.

Лікарі та уповноважені особи, які підписують декларації про вибір лікаря у медзакладах, не мають права вносити у систему персональні дані без відома і підпису пацієнта.

Це шахрайство з метою заволодіння державними грошима та відповідальність за такі дії буде відповідна до Кримінального кодексу.

При такому порушенні звертайтеся зі скаргою на гарячу лінію МОЗ України 0-800-801-333.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/036aa1aafe603663e84b7abd6cd3d9d3.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/036aa1aafe603663e84b7abd6cd3d9d3-150x150.jpgKiev-TimeБориспільБориспыль,медреформа,шахраъНад жителями Борисполя намагаються відпрацювати нову шахрайську схему, використовуючи Закон 'Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення', а саме пункт щодо підписання декларацій при виборі сімейного лікаря Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на 'ВІСТІ'. По Борисполю почали масово приходити СМС із зазначеними цифрами, ніби то для підписання...| Київської області та України | Kiev Time