5 травня, у прокуратурі Київщини повідомили про затримання чоловіка в аеропорту “Бориспіль”, який намагався вивезти за кордон велику кількість культурних цінностей

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Прокуратура Київської області спільно зі співробітниками ГУ БКОЗ СБ України виявила 50-річного чоловіка в міжнародному аеропорту “Бориспіль”, який намагався вивезти до одній з країн ЄС культурні цінності.

У чоловіка вилучено металеві браслети, металеву, вигнуту в вигляді підкови, частину зброї, нашийну прикрасу, 12 різних залізних, пошкоджених іржою, фрагментів ручної вогнепальної зброї.

 

На даний час, відповідно до вимог КПК України, внесено клопотання до суду щодо накладення арешту на вилучені речі, а також готується клопотання до суду щодо призначення експертизи по ним.

Після висновків експерта буде вирішено питання щодо повідомлення про підозру особі, яка мала намір перевезти культурні цінності.

Досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 та ст. 15 та ч. 1 ст. 201 (закінчений замах на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю культурних цінностей) КК України триває.