Стало відомо, що в Броварах батьки підлітка, що отримав страшні опіки, розшукують сім’ю Агабекових

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина

Нагадаємо, вчора, 25 червня, школяр із Броварів застрибнув на захисну сітку над пішохідним мостом залізничної станції “Бобрик” та взявся рукою за металеві опори під контактним кабелем з напругою у 27 000 Вольт.

Обласна лікарня не хотіла нас брати, Чернігівська також, в Броварах сказали: Нехай капають його “. Ми почали бити в усі дзвони і лише тоді нас перевели в Київ, зробили операцію, поставили трубочку, щоб завтра вже спробувати штучно погодувати його “, – розповідає сестра хлопця Лариса.

Наразі Роман знаходиться у реанімаційному відділенні Міської клінічної лікарні №2 м. Києва. Хлопець у вкрай важкому стані, лікарі ввели його у кому та наступні два дні будуть намагатися стабілізувати.

Лікарі кажуть, що в Україні у нього один шанс із мільйона. А куди їхати, що робити – не кажуть. Сказали лише, що вони роблять усе, що від них залежить, а батьки самі повинні знаходити, куди їхати, куди везти і щось вирішувати“, – каже жінка.

Наразі рідні Романа розшукують сім’ю броварчанина Євгена Агабекова, котрий в листопаді минулого року потрапив у лікарню з такими ж травмами: 14-річний хлопець виліз на електропотяг, внаслідок чого отримав опіки 50% тіла. Врятувати дитину вдалося лікарям Бостону.

Ми телефонуємо матері цього хлопчика, але в неї вимкнений телефон. Я написала у Facebook лікарю, який його врятував, надіслала йому справку Романа, але його також немає у мережі. Ми не знаємо, що робити, кому дзвонити, до яких лікарів звертатися. Відправити на лікування за кордон – це дуже непросто. Тому нам так важливо знайти тих, хто вже пройшов через усе це“, – каже Лариса.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/06/selfi-758x410_5d12166ca271b.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/06/selfi-758x410_5d12166ca271b-150x150.jpgadminБровариЗдоров'яКиївська областьПодіїСтало відомо, що в Броварах батьки підлітка, що отримав страшні опіки, розшукують сім’ю Агабекових Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' Нагадаємо, вчора, 25 червня, школяр із Броварів застрибнув на захисну сітку над пішохідним мостом залізничної станції 'Бобрик' та взявся рукою за металеві опори під контактним кабелем з напругою у 27 000...| Київської області та України | Kiev Time