Як завжди буває в подібних випадках, правоохоронцям чоловік пояснив, що гранату Ф-1 він, нібито, знайшов.

В Броварах наряд патрульної поліції проти ночі 11 грудня зупинив чоловіка, який видався правоохоронцям підозрілим. І недаремно – як з’ясувалося, при собі 40-річний затриманий мав гранату Ф-1 із запалом. На запитання, звідки у нього вибухонебезпечний предмет, чоловік відповів, що боєприпас він знайшов у місцевому парку та збирався добровільно здати до Броварський відділ поліції, повідомили в прес-службі поліції Київської області.

Відносно правопорушника відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Київщині ветеран АТО постраждав від вибуху гранати.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/f1-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/f1-1-150x150.jpgYuliyaБровариКиївська областьКриміналграната,поліція Київської областіЯк завжди буває в подібних випадках, правоохоронцям чоловік пояснив, що гранату Ф-1 він, нібито, знайшов. В Броварах наряд патрульної поліції проти ночі 11 грудня зупинив чоловіка, який видався правоохоронцям підозрілим. І недаремно - як з'ясувалося, при собі 40-річний затриманий мав гранату Ф-1 із запалом. На запитання, звідки у нього вибухонебезпечний предмет,...| Київської області та України | Kiev Time