У березні цього року в Бучанській виправній колонії, під час розвантажувальних робіт, один із засуджених зламав ногу через незабезпечення належних умов праці, що намагалося приховати керівництво колонії

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на сторінку “Києво-Святошинської місцевої прокуратури” у Facebook.

На виконання вимог галузевого наказу Генерального прокурора України керівництвом місцевої прокуратури щомісячно проводиться особистий прийом засуджених у Бучанській виправній колонії та Ірпінському виправному центрі.

Так, в ході останнього особистого прийому, виявлено факт приховування керівництвом виправної колонії виробничої травми засудженого на виробництві.

Один із засуджених під час виконання розвантажувальних робіт у березні поточного року на підставі укладеного між виправною колонією та суб’єктом господарювання договору в промисловій зоні на дільниці з деревообробки отримав перелом ноги внаслідок порушення вимог законодавства про охорону праці та незабезпечення належних умов праці.

В той же час, про вказаний випадок а ні керівництвом суб’єкта господарювання, а ні керівництвом виправної колонії уповноважені контролюючі органи повідомлені не були, як наслідок спеціальне розслідування не проведено, причини нещасного випадку не з’ясовані та винні особи не встановлені.

Реагуючи на таку бездіяльність місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 271 КК України – порушення вимог законодавчих актів про охорону праці службовою особою підприємства, що заподіяло шкоду здоров’ю потерпілого.

Досудове розслідування триває та перебуває на контролі у місцевій прокуратурі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/86_big_1_650x410.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/86_big_1_650x410-150x150.jpgKiev-TimeБучаБуча,колонія,травмаУ березні цього року в Бучанській виправній колонії, під час розвантажувальних робіт, один із засуджених зламав ногу через незабезпечення належних умов праці, що намагалося приховати керівництво колонії Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на сторінку 'Києво-Святошинської місцевої прокуратури' у Facebook. На виконання вимог галузевого наказу Генерального прокурора України керівництвом...| Київської області та України | Kiev Time