Сьогодні  в Нацполіції повідомили, що у зоні ЧАЕС затримала чотирьох сталкерів із Львівської, Київської, Донецької бластей та Києва.

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на прес-службу Нацполіції.

Хлопці віком від 23 до 25 років потрапили в зону відчуження поза контрольно-перепускних пунктів неподалік КПП «Дитятки». Всіх об’єднала спільна мета – екстремальний туризм.

Поліцейські затримали групу під час патрулювання зони поблизу відселеного села Андріївка. За порушення вимог режиму радіаційної безпеки відносно кожного складені адміністративні протоколи. Молодикам доведеться сплатити чималий штраф.

Матеріали доправлені до Іванківського районного суду Київської області для прийняття рішення.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/prevratit-vo-vseukrainskuyu-zdravnicu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/prevratit-vo-vseukrainskuyu-zdravnicu-150x150.jpgKiev-TimeЧорнобильПоліція,сталкери,ЧорнобильСьогодні  в Нацполіції повідомили, що у зоні ЧАЕС затримала чотирьох сталкерів із Львівської, Київської, Донецької бластей та Києва. Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на прес-службу Нацполіції. Хлопці віком від 23 до 25 років потрапили в зону відчуження поза контрольно-перепускних пунктів неподалік КПП «Дитятки». Всіх об’єднала спільна мета –...| Київської області та України | Kiev Time