Ср. Тра 22nd, 2024

Чи здобули білоцерківці перемогу на чемпіонаті Київської області з шахів?

У Білій Церкві з 22 по 25 лютого у приміщенні шахового клубу ДЮСШ “Юність” відбувся чемпіонат Київської області з шахів серед чоловіків та жінок.

Позмагатися за перемогу приїхали спортсмени зі всієї Київщини: з Баришівки, Березані, Білої Церкви, Білоцерківського району, Бородянки, Бучі, Ірпіня, Кагарлика, Кагарлицького району, Миронівки, Переяслав-Хмельницького, Рокитнянського району, Таращі, Таращанського району, Яготина. Участь у чемпіонаті взяли 43 найсильніші шахісти.

Відзначимо, що змагання проводились за регульованою швейцарською системою в 9 турів. Контроль часу 50 хвилин + 30 секунд на кожний хід.

 

Отже, за підсумками чемпіонату, у напруженій боротьбі, перемогу та звання чемпіона Київської області 2018 року серед чоловіків виборов майстер спорту України, білоцерківець – Віктор Вовк. Друге місце посів Євген Гуменюк з м.Бородянка. Третім став шахіст із Білої Церкви – Олександр Хабічев. Серед жінок чемпіонське звання виборола Світлана Кириченко із Білої Церкви, друге та третє місця посіли Ліна Севериненко та Дарина Заєць.

Найближчим часом переможці представлять Київщину на змаганнях Чемпіонату України з шахів.Related Post