Ср. Лип 24th, 2024

Чиновник намагався “заробити” на ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС

Правоохоронці Києва викрили на службовому підробленні заступника директора державного підприємства. За інформацією слідства, посадовець намагався “заробити” понад 240 тис. гривень на ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі.

За словами правоохоронців, вони викрили заступника державного підприємства “Північна Пуща” у серії службових злочинів під час проведення робіт з ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

“Поліцейські встановили, що директор та заступник підприємства у спільній змові уклали договори з приватною фірмою на виконання робіт з вирубки та вивезення радіаційного лісу з зони відчуження, попри те, що роботи були зроблені раніше іншою фірмою. Прибуток за “виконані роботи” керівництво підприємства замовника запропонувало поділити взамін на фіктивні документи від фірми підрядника”, – уточнили в пресслужбі.

Як зазначили у пресслужбі Київської міської прокуратури, за домовленістю, за підписання актів виконаних робіт та після перерахування грошей  підприємець мав передати директору держпідприємства 60% від суми договору – понад 240 тисяч гривень.

Попри все, “бізнесменів” було викрито, а гроші за “роботу” повернули до бюджету. Заступнику директора підприємства слідчі повідомлено про підозру за фактом замаху на заволодіння чужого майна та за службове підроблення. Директору держустанови було повідомлено про підозру раніше та наразі обвинувальний акт розглядається в суді.

Фото: столичної поліції.



Related Post