До Дня матері керівники Cтавищенського району, сільські голови, депутати районної ради за сприяння депутата Київської обласної ради Л. Джужика, керівників фракцій районної ради О. Пацелі, В. Міщенка, В. Бакуна, депутата районної ради М.

Нечая відвідали родини загиблих та померлих учасників АТО та вручили мамам та дружинам наших земляків подяки за віддане служіння Україні їхніх мужчин та грошову допомогу.

Відзначимо, за сприяння голови Ставищенської районної партійної організації Аграрної партії України Василя Міщенка депутат районної ради від Аграрної партії Володимир Репета також відвідав сім’ї загиблих та померлих героїв АТО та вручив грошову допомогу.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/stavyshhe-1024x768.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/stavyshhe-150x150.jpegadminКиївська областьПодіїСтавищеСуспільствоУкраїнське військоАграрна Партія УкраїниДо Дня матері керівники Cтавищенського району, сільські голови, депутати районної ради за сприяння депутата Київської обласної ради Л. Джужика, керівників фракцій районної ради О. Пацелі, В. Міщенка, В. Бакуна, депутата районної ради М. Нечая відвідали родини загиблих та померлих учасників АТО та вручили мамам та дружинам наших земляків подяки за...| Київської області та України | Kiev Time