Як повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України у Київській області, 4 березня о 12:40 до оперативно-диспетчерської служби Аварійно-рятувального загону спеціального призначення міста Біла Церква надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участю легкового автомобіля марки “Lanos” на трасі Біла Церква – Фастів між с.Сидори та с.Мазепенці.

На місце події було направлено особовий склад 1-го рятувального відділення. На місці ДТП рятувальники з’ясували, що заблокована жінка в понівеченому автомобілі, якій потрібна допомога.

За допомогою спеціального механічного інструменту провели деблокування жінки з автомобіля. Постраждалу передали працівникам швидкої допомоги.

Наразі встановлюються усі обставини дорожньо-транспортної пригоди.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/5baacc-1024x768.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/5baacc-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьПодіїСуспільствоБіла Церква,ДСНС,ДТПЯк повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України у Київській області, 4 березня о 12:40 до оперативно-диспетчерської служби Аварійно-рятувального загону спеціального призначення міста Біла Церква надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участю легкового автомобіля марки 'Lanos' на трасі Біла Церква - Фастів між с.Сидори та с.Мазепенці. На місце події було направлено особовий склад...| Київської області та України | Kiev Time