1 квітня у місті Фастів пройшов дивовижний флешмоб “Живий ланцюг життя”. Учасники флешмобу пройшлись від міського палацу культури до центру міста.

Головним закликом учасників благодійної ходи було звернення до громади, до всіх небайдужих фастівчан для збору коштів на лікування маленької фастівчанки Олександрі Волковій.

Зокрема,було наголошено необхідності звернення до міської ради Фастова із проханням передбачити необхідну матеріальну допомогу родині Волкових.

Видання “Слово Громади” вже інформувало свою аудиторію через веб-сайт і акаунт в соціальній мережі із зверненням по допомогу Олександрі, якій діагностували біліарну атрезію, лікування якої вимагає дорогої операції із пересадки печінки.

Для видання “Слово Громади”, учасники та організатори флешмобу поділилися своєю особистою позицією, щодо необхідністю консолідації громади навколо допомоги маленькій фастівчанці.

Маємо надію, що можновладці міста Фастова та Фастівського району не залишаться осторонь біди, яка постукала в двері оселі Волкових і не будуть небайдужими спостерігачами.

Переконані, що влада дійсно може посприяти в порятунку дитячого життя. Проте на сьогодні ключовим є щира благодійність громади.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/lantsyug-zhyttya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/lantsyug-zhyttya-150x150.jpgadminКиївська областьПодіїСуспільствоФастів1 квітня у місті Фастів пройшов дивовижний флешмоб 'Живий ланцюг життя'. Учасники флешмобу пройшлись від міського палацу культури до центру міста. Головним закликом учасників благодійної ходи було звернення до громади, до всіх небайдужих фастівчан для збору коштів на лікування маленької фастівчанки Олександрі Волковій. Зокрема,було наголошено необхідності звернення до міської ради Фастова...| Київської області та України | Kiev Time