25 лютого в Білій Церкві на базі ДЮСШ «Олімп» відбувся відкритий турнір з дзюдо на Кубок “Росьтелеком”, присвячений пам’яті Костянтина Дзюби.

За інформацією прес-служби Білоцерківської міськради у турнірі за перемогу боролися команди з міст – Корсунь-Шевченківський, Жашків, Фастів, Васильків, Боярка, Вишневе, Буча, Коцюбинське, Славутич, Житомир, Олександрівка (Кіровоградської обл.) та ДЮСШ «Олімп» і «Богатир» (м.Біла Церква). Всього – 132 спортсмени 2006 – 2007р.н. та 2008 – 2009р.н.

Відкриваючи змагання, міський голова Геннадій Дикий відмітив, що ДЮСШ «Олімп» має давні традиції у вихованні достойних спортсменів та наголосив на важливості занять спортом молоді. Міський голова зауважив, що й сам в дитинстві також займався спортом саме в ДЮСШ «Олімп» та побажав перемоги найсильнішим.    

У заході взяли участь секретар Білоцерківської міськради Вадим Кошель, президент Федерації дзюдо Київської області Е.Меленевський, директор ДЮСШ «Олімп» Серафим Челюбеєв та ін.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1de9fc-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1de9fc-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьПодіїСпортСуспільствоБіла Церква,Геннадій Дикий,ДЮСШ “Олімп”,змагання,спорт25 лютого в Білій Церкві на базі ДЮСШ «Олімп» відбувся відкритий турнір з дзюдо на Кубок “Росьтелеком”, присвячений пам’яті Костянтина Дзюби. За інформацією прес-служби Білоцерківської міськради у турнірі за перемогу боролися команди з міст - Корсунь-Шевченківський, Жашків, Фастів, Васильків, Боярка, Вишневе, Буча, Коцюбинське, Славутич, Житомир, Олександрівка (Кіровоградської обл.) та...| Київської області та України | Kiev Time