Обласне психіатрично-наркологічне медичне об’єднання, що розташоване у смт Глеваха Васильківського району, вважається найбільшим закладом в Україні серед психіатричних і наркологічних лікувальних установ. Але, тим не менш, перевірка цієї установи прокуратурою Київської області свідчить про численні порушення прав осіб, які перебувають там.

Зокрема, виявлено застосовання примусових заходів медичного характеру. Людей  поміщають до психіатричного закладу в умовах, що виключають їх небезпечну поведінку. Працівники психіатричного об’єднання допускають порушення вимог ст. 95 Кримінального кодексу України щодо несвоєчасного обстеження осіб з метою вирішення питання про продовження, зміну або припинення застосування до них примусових заходів медичного характеру.

  • не забезпечено належних умов для надання психіатричної допомоги хворим.
  • не створено умови для застосування примусових заходів медичного характеру у виді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.

Усього на усунення виявлених порушень у цьому році прокуратурою вже внесено 6 вказівок. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 7 працівників Обласного психіатрично-наркологічного медичного об’єднання.KievГлевахаКиївська областьСуспільствоОбласне психіатрично-наркологічне медичне об’єднання, що розташоване у смт Глеваха Васильківського району, вважається найбільшим закладом в Україні серед психіатричних і наркологічних лікувальних установ. Але, тим не менш, перевірка цієї установи прокуратурою Київської області свідчить про численні порушення прав осіб, які перебувають там. Зокрема, виявлено застосовання примусових заходів медичного характеру. Людей  поміщають...| Київської області та України | Kiev Time