Ср. Тра 22nd, 2024
Гостомель депутат Наталія Черінська затримання СБУ хабар

Сьогодні, 26 грудня в Гостомельській селищній раді співробіиники СБУ провели слідчі дії. Під час проведення оперативних заходів в приміщення Гостомельської ради нікого не впускали.

Також, слідчі дії співробітники СБУ проводили і в будинку депутатки Гостомельської селищної ради та працівника Ірпінського відділу культури Наталії Черінської по вул. Черняхівського.

“Біля будинку депутатки стоять автівки та працівники СБУ. Я запитав, що відбувається, вони відповіли, що не не уповноважені давати коментарі. Сказали, що іде забезпечення громадського порядку”, – розповідає мешканець Гостомеля Георгій Сахненко.

Наталія Черінська ставлениця одіозного мера Гостомеля екс-регіонала Юрія Прилипка, який ховав у себе автопарк біглого Президента України Віктора Януковича. З інсайдерського джерела у правоохоронних органах стало відомо, що депутата Черінську підозрюють у вимаганні хабара.

Кілька місяців тому Черінська фігурувала в історії з стріляниною в барі “Зима”, де спровокувала конфлікт. Внаслідок перестрілки один з нацгвардійців втратив око. Поліція Ірпеня вже другий місяць розслідує цю справу. Один з учасників кронфлікту, – рідний брат Черінської – Віталій, якого вдалося розшукати. Зброя, з якої стріляв Віталій Черінський знаходиться у поліції міста Ірпінь.

Також, депутат та працівник культури Черінська, разом з мером Прилипком має пряме відношення до організації та привозу проросійських тітушок-спортсменів та байкерів на “скандальну” сесію Гостомельської селищної ради, де останні не пускали гостомельчан та АТОвців до зали, та вподальшому накинулись на них. Головним у тітушок Прилипка виявився мешканець Криму, міста Сімферополь  ​Сурен Саргсян, який наразі мешкає у Гостомелі та тренує дітей у спортивному залі.

Нагадаємо, Черінська є ведучою програми “Говорить Гостомель”, в якій рекламує діяльність місцевої влади та селищного голови екс-регіонала Юрія Прилипка.

Як раніше повідомляв kievtime – це не перший кримінальний випадок, пов`язаний з “командою” екс-регіонала мера Юрія Прилипка, відомого ще яй рейдер. У кабінеті мера були знайдені боєприпаси, розслідування по яких “притихло”, самого мера звинувачують у шахрайстві, відкрито безліч кримінальних справ, які покриває прокуратура, та розпочато декілька судів, на які по декілька років не з`являється Прилипко, затягуючі справи. Підкупив суд, люди Прилипка рейдерським шляхом відібрали землю у зоозахісників.

Також, на початку вересня, на особистих складах мера Прилипка, співробітники СБУ та прокуратури на хабарі у 30 тис. гривень  взяли помічника Прилипка, депутата селищної ради Гостомеля Чемерис Сергія Володимировича. Справу розглядає Оболонський районний суд міста Києва.

 

 Related Post