Найпоширеніші природні пожежі – це трав’яні пали. У більшості випадків причиною загорянь є людський фактор. Громадяни спалюють сміття і торішню траву на своїх городах і дворових територіях. Але ж у той самий час, коли пожежні підрозділи зайняті гасінням сухої трави, десь може статися дійсно серйозне загорання, коли під загрозою опиниться чиєсь життя.

5 липня на Київщині сталось вже 7 випадків загоряння сухої рослинності у Кагарлицькому, Тетіївському, Броварському, Білоцерківському, Згурівському, Яготинському та Бориспільському районах.

Зауважимо, що протягом доби службою порятунку було зареєстровано 18 пожеж трав’яного настилу і 3 сміття площею 17,2015 га. На щастя, без загиблих та потерпілих.

Всі займання були успішно виявлені та ліквідовані вогнеборцями.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/11/Zgurivka.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/11/Zgurivka-150x150.pngKievБровариЕкологіяЗгурівкаКагарликКиївська областьПодіїСуспільствоЯготинГУ ДСНС України у Київській області,Київська область,підпалНайпоширеніші природні пожежі - це трав'яні пали. У більшості випадків причиною загорянь є людський фактор. Громадяни спалюють сміття і торішню траву на своїх городах і дворових територіях. Але ж у той самий час, коли пожежні підрозділи зайняті гасінням сухої трави, десь може статися дійсно серйозне загорання, коли під загрозою...| Київської області та України | Kiev Time