Двоє бухгалтерів Бородянської центральної районної лікарні, занижуючи заробітні плати працівникам,  безпідставно збільшували собі зарплату. Майже рік вони займалися фінансовими махінаціми.

Як повідомили в прес-службі прокуратури Київської області, двоє фахівців за розрахунками централізованої бухгалтерії Бородянської ЦРЛ з лютого по грудень 2015 року зменшували суми розмірів виплат зарплати працівникам лікарні, одночасно збільшивши у відомостях розміри своїх заробітних плат.

Таким чином, зловмисниці незаконно заволоділи коштами Бородянської ЦРЛ на загальну суму 35 тис. гривень.

Правопорушників повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 191 (Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб) та за ч. ч. 1,2 ст. 200 (Підробка документів на переказ та їх використання, а також підробка документів на переказ та їх використання, вчинена повторно) КК України.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Bez-nazvanyya-2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Bez-nazvanyya-2-150x149.jpgKiev-TimeБородянкаКиївська областьБородянська ЦРЛ,бухгалтер,махінаціїДвоє бухгалтерів Бородянської центральної районної лікарні, занижуючи заробітні плати працівникам,  безпідставно збільшували собі зарплату. Майже рік вони займалися фінансовими махінаціми. Як повідомили в прес-службі прокуратури Київської області, двоє фахівців за розрахунками централізованої бухгалтерії Бородянської ЦРЛ з лютого по грудень 2015 року зменшували суми розмірів виплат зарплати працівникам лікарні, одночасно збільшивши...| Київської області та України | Kiev Time