На цих вихідних, 3 та 4 березня, у кав’ярні “Tea Timе” відбудуться два майстер-класи для дітей.

3 березня на майстер-клас “Весняний букет” запрошуються дітки віком від 4 років. Кожен розпише цілий букет імбирного печива (3 квітки + 2 пелюстки) та оформить його у чудову подарункову коробочку. Подарунок зроблений маленькими рученятами дитини – найкращий для кожної матусі.


На майстер-клас “Солодка мрія – 4 березня запрошуються дітки віком від 8 років. Кожен зробить прекрасний букет з п’ятьох квіток із сюрпризом у середині (цукерки ферреро роше 5 од.).

Вартість майстер-класу – 145 грн.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/master-klass-dlya-devochek-volshebnye-vetochky-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/master-klass-dlya-devochek-volshebnye-vetochky-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьКультураПодіїСуспільствоБіла Церква,діти,кав’ярня "Tea Timе",майстер-класНа цих вихідних, 3 та 4 березня, у кав’ярні 'Tea Timе' відбудуться два майстер-класи для дітей. 3 березня на майстер-клас 'Весняний букет' запрошуються дітки віком від 4 років. Кожен розпише цілий букет імбирного печива (3 квітки + 2 пелюстки) та оформить його у чудову подарункову коробочку. Подарунок зроблений маленькими рученятами дитини...| Київської області та України | Kiev Time