Вчора, близько 12:20 на Білоцерківщині в селі Володимирівка, працівники групи реагування патрульної поліції за порушення Правил дорожнього руху зупинили водія таксі, який керував автомобілем “ЗАЗ”. 

Як повідомила прес-служба Управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області, під час перевірки документів працівники поліції звернули увагу на знервовану поведінку пасажира. Під час огляду автомобіля, на задньому сидінні поліцейські помітили дві картонні коробки, у яких заходилося більше ста упаковок димедролу.

Новини Білої Церкви: На Білоцерківщині пасажир таксі перевозив більше ста упаковок димедролу (Фото)

Пасажир, 35-річний мешканець міста Фастів, не мав мав жодних документів на заборонені для вільного продажу ліки.

Новини Білої Церкви: На Білоцерківщині пасажир таксі перевозив більше ста упаковок димедролу (Фото)

Для з’ясування всіх обставин на місце події була викликана Білоцерківська слідчо-оперативна група. Препарати було вилучено. Наразі проводиться перевірка.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/fbdd4e-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/fbdd4e-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьКриміналСуспільствоБіла Церква,димедрол,Поліція,таксіВчора, близько 12:20 на Білоцерківщині в селі Володимирівка, працівники групи реагування патрульної поліції за порушення Правил дорожнього руху зупинили водія таксі, який керував автомобілем 'ЗАЗ'.  Як повідомила прес-служба Управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області, під час перевірки документів працівники поліції звернули увагу на знервовану поведінку пасажира. Під час огляду...| Київської області та України | Kiev Time