Вишкіл із використанням авіації та бронетехніки був наближений до реальної ситуації на Донбасі.

На базі військової частини у Гостомелі відбулись навчання Нацгвардії, в яких узяли участь усі підрозділи, а також військові медики. Загалом вишкіл із використанням авіації та бронетехніки був наближений до реальної ситуації на Донбасі – військовослужбовці шукали диверсантів та виконували завдання з вогневого ураження. За словами присутнього на навчаннях командувача Національної гвардії України Юрія Аллерова, такі навички нацгвардійцям слід відпрацювати в усіх територіальних управліннях.

“Ці навчання повністю пов’язані з реальним виконанням бойових завдань на сході України щодо виявлення та знешкодження озброєних формувань, які можуть виконувати диверсії по відношенню до наших блокпостів, а також щодо мирного населення”, – зазначив Аллеров.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на полігоні під Києвом успішно випробували український ударний безпілотник “Горлиця”.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Bezymyannyj.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Bezymyannyj-150x150.pngYuliyaГостомельКиївська областьУкраїнське військоНаціональна гвардіяВишкіл із використанням авіації та бронетехніки був наближений до реальної ситуації на Донбасі. На базі військової частини у Гостомелі відбулись навчання Нацгвардії, в яких узяли участь усі підрозділи, а також військові медики. Загалом вишкіл із використанням авіації та бронетехніки був наближений до реальної ситуації на Донбасі - військовослужбовці шукали диверсантів та...| Київської області та України | Kiev Time